Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magánrendelésen kérik a TB...

Magánrendelésen kérik a TB kártyát?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek magán orvoshoz és most ugrott be, hogy régebben magánon is kérték a TAJ kártyát. Az a helyzet, hogy januárban lett meg a diplomám és azóta nem lett fizetve a TB, de nem is kaptam felszólítást... Mi van ilyenkor? Természetesen tudom, hogy be kell fizetni minden hónapra, de ha magánrendelésre nem kell, akkor nem fogok vele kapkodni ezen a héten
2022. ápr. 25. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindig kérték mindenhol, egyetlen fogorvost kivéve. Múltkor voltam magán rákszűrésen, ott is kérték, mert hiába magán, a kórházban csináltatja meg a rákszűrést. Mondta, hogy ha nincs érvényes TB-m, akkor nem lát el.
2022. ápr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem soha egyik magánban sem kérték
2022. ápr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is kérték, EESZT miatt kell, de ha nincs, nem kötelező. Mondjuk ha van is tartozásod nem számít, attólmég térítéses kezelést veszel igénybe. Más az, ha olyan vizsgálat, amit csak államiban lehet elvégezni, de ott is ki tudod fizetni, szóval nem gond.
2022. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!