Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erölködés hatására megfájdul...

Erölködés hatására megfájdul a felem, miért? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Szabadidőmben kodnizni szoktam, amint elkezdenék erőlködni valamilyen súllyal, a fejem hátsó részén fájdalmat érzek. Régebben nem volt ilyen. mit javasoltok hogy elmúljon? "erőlködés" nélkül nem tudok fejlődni!
2010. szept. 16. 16:00
 1/5 A kérdező kommentje:
bocs az elírásért! felem=fejem*
2010. szept. 16. 16:01
 2/5 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs mitől van, csak azt tudom, hogy ez a szervezet jelzése, hogy valami nem jó neki.

Érdemes lenne pl. vérnyomást nézni vagy a nyaki erek állapotát, nem meszesek-e pl. Mert veszélyes is lehet.

2010. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi. 20éves vagyok ennyi idősen meszes lenne? se pia se cigi, nem értem
2010. szept. 16. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:

esetleg dopping szer? a mai közkedvelt anabolikus szerek?

már ha a gyúrásnál tartunk

2010. szept. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kicsit elkezdtem utánna olvasni a dolgoknak, hogy fejfájásfajták meg ilyesmik. a migrén hasonló kicsit de az jellemzően egyik oldalt erősebb az enyém meg teljesen szimmetrikus fájdalom...

dopping szert mellőzöm mivel nem vagyok profi sportoló vagy versenyző. de élsportolóknál sem támogatandó dolog.


köszi a válaszokat!

2010. szept. 16. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!