Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van közületek valakinek...

Van közületek valakinek térdprotézise? Milyen vele élni? A műtét után nagy fájdalommal jár? Milyen ez a műtét? Hány éves kortól ültethető be térdprotézis?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 27. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
51 és fél évesen még megúsztam és pótolták a porcot. Ha valaki olyan helyzetbe kerül akkor nem kor függvénye. De azért jó ha csak 60 felett kapsz. 3 hónap múlva már egész jól lehet vele járkálni, de a teljes gyógyulás 1 év.
2022. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pótolták? Van ilyen lehetőség is ha nem nagy a kopás? Egyébként ha 18 év alatt vagy felettieknek szoktak betenni protézist? Vagy mivel fiatal csak elég gyógyszeres kezelés mert hamar regenerálódik? A műtét milyen? Érzel valamit közbe? Vagy semmire nem emlékszel? Álmodol ha altatásban csinálják?
2022. ápr. 27. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 1,5X1,5 centis hiányom, azt lehet pótolni saját porccal. Ha nem nagy a kopás vannak lehetőségek, nem nagy sikerrel. 18 év alatt kizárt a porckopás. Műtét közben semmit nem érzel
2022. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És szerinted az mitől lehet hogy egyik nap elkezdett fájni a térdem? Mikor leszoktam gugolni szokott ropogni a térdem de nem hiszem hogy kopás lenne. Lehetséges hogy egy szalag megsérült? De azt sem hiszem mivel nem nagyon volt “balesetem” az elmult időben pl elestem stb. Vagy magától is megsérülhetett? Az érzés olyan mintha tompa fájdalom lenne ha álok akkor pedig kényelmetlen az álás.
2022. ápr. 27. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Honnan is tudhatnám? Keress ortopédorvost.
2022. ápr. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

34 éves leszek,nekem is úgy néz ki h térd protézis kell...de majd pár nap múlva végleg kiderül

Nem kor függő

2023. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!