Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez jó probiotikum?

Ez jó probiotikum?

Figyelt kérdés

Érdekelne a vélemény, a termékről. Valaki ismeri-e vagy jó lehet -e?


[link]



2022. ápr. 28. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt szedem évek óta. Akkor csináltam egy nagy összehasonlítást és ez jött ki legjobban. Más kérdés, hogy azóta 2x változtatták az összetételét (nőtt a baktériummennyiség, de kivették a prebiotikumot és az most külön kapható (Sunfiber)). De lehet, hogy azóta kijött jobb is.
2022. ápr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval , akkor neked bevallt? :D
2022. ápr. 28. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a felborult bélflóra ezerféle szürreális problémát okozhat, nem csak emésztésit. Nekem már kialakult áteresztőbél-szindrómám is volt, szóval a probio csak egy, de a teljes étkezésemet át kellett alakítani, búcsút mondhattam a tejtermékeknek és gyorsan felszívódó szénhidrátoknak is. De kijöttem egy “gyógyíthatatlan” bélgyulladásból, ritkultak a fejfájásaim, szóval több dolog is javult. Probio önmagában nem tudja megoldani, ha közben zsákszámra eszed a cukrot, tejtermékeket, mert ezek gyulladásfenntartók, a cukor, finomliszt és haverjaik pedig a patogén flórát táplálják.
2022. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!