Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a probiotikum segíthet az...

Ez a probiotikum segíthet az enyhe szorongás/depresszión, illetve “bélbajon”?

Figyelt kérdés
Bélbajaim is vannak… és se gyomortükrözés se labor , se UH nem talált semmit. Ezért gondolom, hogy a bélflóra lehet a ludas . Melle persze eszek gyümölcsöt , rostot is.

2021. szept. 28. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen probiotikum?

Egyébként ártani nem fog. Érdemes olyat választani, amelyben minél több baktériumtörzs van.

Viszont önmagában semmilyen problémát nem fog orvosolni. Ha bélproblémád van, akkor a táplálkozásoddal is gondok vannak. Azon is változtatni kell.

2021. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jaj elfelejtettem linkelni!


[link]

2021. szept. 28. 22:01
 3/7 anonim válasza:
Probiotikum mellé mindenképp kell prebiotikum is,hogy érjen valamit.Normaflore és stb.ne,ha jó minőséget akarsz azok drágábbak.
2021. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ja és a belek az immunrendszer legfontosabb alkotói,tehát érdemes lenne erősíteni az immunrendszered.
2021. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3:a Pszichobiotikumban van prebiotikum, nem tudom, mi a hírértéke az állításodnak. Meg nem a belek, hanem a benne található cuccok az immunrendszer alapja. De az immunrendszer nem "erősíthető", max. közvetetten: általános egészségmegőrzés által.
2021. szept. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Béres Probio6 a kedvencem!


Nekem eddig az volt a legjobb...eddig hamenés után gyorsan helyrerakott mindig.

2021. szept. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Colonbalance plust tudom ajánlani.

Gasztroenterológián ajánlották,szintén van benne pro és prebiotikum is.

Illetve a terápiás csontlevest is kipróbálhatod nagyon jó hatással van a bélflórára.

2021. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!