Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyer problema?

Aranyer problema?

Figyelt kérdés

Miert alakul ki? Ketoldali van..egyszer mar “keszedettem” jo oenzert..bar azert is konyorgni kellett mert dokik nem akartak maganban sem!!megcsinalni.

De azota is ronda mindketto csak kisebb lett ,ugyanugy verzik meg reped meg minden bajom van vele.

Vekony vagyok nagyon,sokat iszok,nem is ulok kb soha nem erolkodok wcn soha ahogy megyek mar jon is,mar kb mindig vizzel vagy medvessel torlom alul,papirral csak ha muszaj.

Csak en vagyok ilyen szerencsetlen no letemre,hogy aranyerem van fiatalon?Senki mastol nem hallottam meg..


2022. ápr. 29. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos gyakoribb a probléma mint gondolnád, sokakat érint életkortól függetlenül, van akinek szimplán hajlam miatt alakul ki.

Van aki pont ezeket csinálja amiket te írtál hogy nem, aztán sosem lesz neki. Érfal gyengeség, valami örökletes keringési zavarra utal, megfelelő termékekkel tartani lehet az állapotot, hogy ne legyen rosszabb, de szerintem újabb műtétre lenne szükség , ha tényleg ennyire csúnya ( de most másik helyet keress...)

2022. ápr. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1,igazabol kicsik de engem ez is iszonyatosan zavar :( az elozo dokinak fizettem 30e konzultacios dijat meg kb 5eve es nem volt hajalando lenuteni pedig akkor aztan tenyleg nagy volt..a masik doki legalabb leszedte,de o sem akarta ..mondtam hogy en fizetek ugyhogy igenis szedje le..

Milyen kremeket tudnal javasolni ami tenyleg segit?Szivesen kiprobalnek valamit hatha segit :(

2022. ápr. 30. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!