Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Komoly kérdés: orvosnak...

Komoly kérdés: orvosnak segíthet kép problémás székletről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Holnap megyek magánproktológiára véres széklet miatt.

Elején lesz egy alapos konzultáció. Egyszer olvastam arról egy külföldi gasztrós oldalán, hogy mutasson fényképet nyugodtan a páciens, mert sokat segíthet a probléma feltárásán.. Na azért én itt elondolkoztam, hogy komolyan? :D Mármint igen, van nálam kép a történésről, de félek, ha megkérdezném mi lenne, mennyire nézne hülyének, viszont lehet tényleg segítségükre válik? Szerintetek, vagy valaki mutatott már ilyesmit orvosnak?

Normális válaszokat légyszi, köszi!



2021. jún. 29. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én simán vinnék magammal, és szóba hoznám, hogy amúgy tudok képet mutatni, hátha segít a diagnosztizálásban. Aztán az orvos eldönti, kívánja e megnézni.
2021. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem ciki. Ahogy első is írta. Valószínűleg szèklet vèr tesztet is fog kèrni majd. Vagy megtükröz majd. Nekik ez szokàsos dolog.
2021. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Láttam a vizsgálat menetét, kikérdezés lesz, kívülről néz meg, majd rektoszkóppal belül, belső aranyeret keresve (én erre gyanakodom, mert székeléskor nem fáj, hanem utána valami belül szúr) és kívül nem látszik.

Eztán ha szükséges, anoszkóppal is megnézi az egész végbelet.

2021. jún. 29. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Inkább videó legyen, járd jól körül, bele is lehet piszkálni.
2021. jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Hát te hülye vagy :D

2021. jún. 29. 23:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!