Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Már 2-3 hónapja...

Mi lehet ez? Már 2-3 hónapja úgy érzem, hogy az orromon nem kapok levegőt, sőt néha kimarad a légzésem is. Éjjel arra keltem fel, hogy nem kapok levegőt, ki kellett nyitni az ablakot. Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés
Nem dohányzom, semmi káros szenvedély!
2010. szept. 16. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak az orrodon nem kapsz levegőt? Akkor lehet, hogy orrpolip. Percek alatt kiszedik, ahogy mondani szokás ezeket a műtéteket akár a kórház portása is elvégzi :) Irány az orvos.
2010. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen,csak az orrom van bedugulva, mint amikor kezdek megfázni, szerintem nem vészes, mert kapok levegőt, meg érzem az illatokat is. Erre is gondoltam, mait írtál, vagy esetleg allergia, nem tudom....de ha nem múlik akkor irány az orvos.
2010. szept. 18. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!