Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 9 hónapos kislányom amikor...

9 hónapos kislányom amikor ideges/mérges vakarja a füle tövét/tarkóját nem hosszadalmas csak oda oda kap. Hosszú haja van és meglibbenti. Ez normális szerintetek vagy forduljak orvoshoz? Még soha nem láttam hogy baba vakargatná a buksiját.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 30. 05:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Van a családban hasonló?
2022. ápr. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla.
2022. ápr. 30. 06:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én kislányom ilyenkor csúnyán tépte a fülét. Szerintem hasonló kényszercselekvés lehet ez is. Én is féltem, hogy lehet fáj a füle, de semmi ilyenről nem volt szó, ő így vezette le a feszültséget, és nemsokára kinőtte.

Ha aggodalom van benned, nyugodtan konzultálj erről a gyermekorvosotokkal.

2022. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta egy gyógypedagógus hogy a fül piszkalasa nagyon tipikus baba onnyugtato tevékenység.
2022. máj. 1. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Én kislányom is ezt csinálja. 1 éves. Egy darabig fejelgetett is ha valamit nem tudott megcsinálni.
2022. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor kezdek megnyugodni. Már aggódtam,hogy esetleg valami mentális probléma lehet. Köszönöm a válaszokat
2022. máj. 2. 22:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez normális. Másképp nem tudja kifejezni ha valami nem tetszik.
2022. máj. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!