Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges pár óra alatt...

Lehetséges pár óra alatt vonaton elkapni hasmenős vírust?

Figyelt kérdés

Tegnap 8 órát utaztam.(oda-vissza)És már a végénél alig bírtam ki (reggel amikor meg csak mentem)

Pedig előtte nem ettem össze semmit és igen.Senkinek nem nyúltam semmiéhez.fogalmam sincs hogy működik de mást nem tudok ugyanis szerintem más miatt nem lehet.párszor már megtettem ezt az utat es semmi baj nem volt.De azóta csak megy a hasam


2022. máj. 8. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván egy ideje (1-2 napja) már lappang az emberben, mielőtt előjönnek a tünetek...
2022. máj. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyen hamar nem jönne ki, hacsak nem ételtől van.
2022. máj. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg már előbb elkaptad
2022. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nyitittad ki az ajtókat?


Mivel kapaszkodtál stb.


Secperc alatt a szadba kerülhet híg széklet ha valaki nem mosott kezet..

Vonaton esélyes hogy nem mos kezet.... Vonaton esélyes hogy hasmenéses ember fosik mert nem tehet mást.

2022. máj. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ELKAPNI lehet, de a tünetek több nap után jönnek csak elö!
2022. máj. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5# Ne igaz.

Ha más ember hasmenéses széklete a szájon keresztül a bélrendszerbe kerül, akár percek múlva is fosást idézhet elő a fertőzött személynél.

2022. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#4-6, mármint arra gondolsz, hogy valaki más is fosott azon a vonaton, törlés közben szaros lett a keze is, aztán azzal végigfogdosott mindent a vonatban, a kérdező meg szintén pont ott fogta meg a kapaszkodót, ajtónyitót, stb, aztán pont azzal az ujjával ami ettől szaros lett, megvakarta a száját? Ennek aztán vajon ténylegesen mennyi esélye van?
2022. máj. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

7# Körülbelül 85% esélye van.


Nézz utána!



Tudtad hogy a Mc donaldsban pl. ugyenez érvényes? Hogy a felületek vizsgálata során azt mutatták ki hogy hasmenéses széklet borítja a felületeket.

Gondoltad volna?


Keress rá Google!

2022. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tessék :



[link]

2022. máj. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Legnagyobb eséllyel az aznapi kajáddal nem volt valami kerek.

De most amúgy is fosósjárvány van, én most 4 napig ördögűzőset játszottam a WC-n.

Elég ha valaki fostos összefogdosta a kajádat, mondjuk egy konyhán dolgozó, vagy árufeltöltő, vagy pék, vagy zöldséges, akárki.

2022. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!