Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen párnát vegyek, hogy ne...

Milyen párnát vegyek, hogy ne fájon a nyakam, meg a fejem minden reggel?

Figyelt kérdés

Memóriahabos ami tartja a fejed, olyat érdemes?

Mert most kaptam ezt is, de mióta ezen alszok fáj a fejem, és a nyakam/vállam minden reggel.



2022. máj. 8. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Matracon több múlik: A wellpur nekem bevált
2022. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem ér a memóriahabos párna, csak drága, jól el lehet adni. Nekem is ilyen van, mégsem segít semmit. Annyiból jó, hogy kellemesen puha anyag. Szerintem is inkább a matrac vagy az ágy a gond, esetleg van valamilyen eü. problémád ami miatt van ez.
2022. máj. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán a nyaki porc korongokkal van a baj.Innét indul ki a váll fájdalom is .

Reumatológián kell iratni nyak merevitőt.(pávián gallért )

2022. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan párnát vegyél, amilyen helyzetben szoktál aludni. Ha hason alvó vagy, akkor a memóriahabos magas lesz.
2022. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És hát némi torna sem árt, ha átmozgatod magad, az sokat segít.
2022. máj. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem három van. Abból tetszés szerint kiveszek egyet vagy kettőt, attól függően, hogy hanyatt fekszem-e és a telefont nyomkodom (akkor kell a három), vagy oldalt fekszem és alszom (akkor kell a kettő), vagy reggel van és nyújtózkodom (akkor kell az egy).
2022. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Milyenen aludtál ezelőtt? Mikor kezdett fájni a fejed? Mi történhetett, mi változott, ami ezt váltotta ki? Ezekre válaszolj magadnak és olyat vegyél.
2022. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Anatómiai párnát vettem,ugyan ezen panaszok miatt.Plussz minden reggel masszírozó,tornàztattam a nyakam.Sokat jelentet,azóta kevesebbet fáj èbredèskor a fejem.
2022. máj. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, voltam neurológusnál, onnan mentő vitt át egy másik városba ct-re negatív lett, vérnyomás negatív. Így azt gondolom, hogy a párna váltás miatt lehet ez. Nem tudom én egy régi párnán aludtam, ilyen kis lapos, de nagyon szerettem. Csak már régi volt és minden baja. Egyik nap elő vettem, de nem tudtam elaludni rajta mert túl alacsony volt a mostanihoz képest.


Mindenképpen memóriahabost akarok, csak nem tudok most per pillanat sokat költeni rá. De majd lassacskán megyek dolgozni. És az lesz az első, hogy veszek egy jó minőségű párnát, és matracot.


Anatómia párna az milyen?



Mindenkinek ment a zöld.

2022. máj. 8. 21:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!