Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt mi okozhatta?

Ezt mi okozhatta?

Figyelt kérdés

Nagyjából 2 hónapja a semmiből elkezdett menni a hasam, nagyon puffadtam is, és néha fájt is a hasam. Nagyjából 2-3 hét után olyan rossz lett a helyzet, hogy folyamatosan csak vízszerű széklet jött belőlem, naponta 4-5 alkalommal is. A puffadás meg folyamatosan, 0-24 tartott. Nem akartam orvoshoz menni vele, vártam hátha javul a dolog. És végül most 2 hónap után tényleg javult a dolog. Megszűnt a hasmenés, normális állagúvá vált a széklet és már csak napi egyszer kell menni, ugyanúgy ahogy korábban is. A puffadás is jócskán csökkent, már csak étkezés után jelentkezik, de akkor is sokkal enyhébben, mint korábban. Az utóbbi napokban a hasfájás is elkezdett elmúlni.


Nem emlékszem, hogy bármi rosszat ettem volna ennek az egésznek az elején és utána is bármit ettem a panaszok ugyanúgy megmaradtak.


Van valakinek ötlete mi lehetett ez?



2022. máj. 9. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Beteg voltál, azt jelenti. 😐
2022. máj. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 teljes hónapig? A fertőzések/betegségek nem múlnak el ennél sokkal hamarabb?
2022. máj. 9. 20:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Értelmes ember max. egy hét után orvoshoz ment volna, mert ilyenböl igen komoly baj is lehet.

Másrészt valaféle fertözésed volt, ha szerencséd van, tényleg elmúlt, ha nem, akkor egy idö múlva újra visszatér.

2022. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!