Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatta ezt?

Mi okozhatta ezt?

Figyelt kérdés

Üdv arra kennék kiváncsi hogy még anno ha pl: körbefutottam egy fát már fulladtam ez a mai napig tart, voltam vele orvosnál, ahol egy gépet meg kellet fújni de én sehogy se bírtam, megcsunáltuk az allergia tesztet is és az sem mutatott semmit, azt mondták nem tudják akkor mitől van, aztán jött az hogy elmentem az iskolába és összeestem a buszon, elmentem a dokihoz ott is elájultam, ez kiderült hogy attól van hogy nem reggelizek de hát ez is érdekes, néha rám jön egy légszomj érzés, aztán elkezdek remegni, és teljesen elsápadok,aztán székrekedés problémákkal küzdöttem, ez szerencsére elmúlt, aztán a családban elhunyt egy szerettem, éjszakánként sokrosz panikroham féleségek törtek rám, légszomj, izzadá, heves szívverés, remegés, ezt a doki azt mondta hogy nem tudtam feldolgozni a halálát, aztán ezek elmúltak 2éve,de még mindig van az hogy pl csak felállok egy székről, vagy épp mosogatok, és elsötétűl körülöttem minden aztán pár másodperc és visszajön, olyankor egyhelybe meg szoktam állni mert nem látok semmit, reggeli nélkül nem is tudok elindulni úgy hogy ne essek össze, ha reggekizek nem vagyok russzul, csak néha mindtha csillagokat látnák, aztán megromlott a szemem is, szemüveges kettem 10%ra látok a jobbra a balra pedig 50%, ja és a vérnyomásom nagyon sokszor lemegy és rosszul leszek olyankor colát kell igyak, szerintetek ezek mitől lehetnek mert ezt még mai napig az orvosok sem pedig én nem tudom ???, a családi hátterem nagyon jó, nincsenek családi problémáim se semmi,..a válaszokat előre is köszönöm!

16/L


2021. febr. 10. 11:15
 1/6 A kérdező kommentje:
A helyesírásért elnézést kérek, kelleténél gyorsabban írtam és nem figyeltem!..
2021. febr. 10. 11:16
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A vérnyomásod pl szerintem alacsony, nekem is az, tiniként ájuldoztam, ilyesmi.


16 évesen már ihatsz reggelente egy kávét, próbáld ki. Plusz igyál sok folyadékot, és mindig legyen nálad egy kis üveg innivaló. Ha érzed, hogy kezdesz szédülni, akkor ülj le, igyál. Fontos, hogy mihamarabb megtedd ezt, különben ájulás lesz a vége.


A többire nincs tippem, de remélem ez is segít.

2021. febr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Még azzal kiegeszitenem, hogy reggelire olyan szénhidrátot fogyassz, ami hosszú ideig szívódik fel a szervezetedben és nem gyorsan mint pl peksuti

Helyette pl valami teljeskiorlesu kenyérből készült szendvics jól megpakolva zoldsegekkel, sonkával, tojással stb


Ezeknek van glikémiás indexe a csomagolason, minel kisebb ez az érték, annál lassabban szívódik fel, így a vercukrod sem ugrandozik.

2021. febr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A cukrod jó? Vérnyomásod milyen?
2021. febr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Reggelente mindig iszom kávét, és ha érzem hogy rosszúl leszek azonnal iszok pl colát, de mind hiába, kell 20p kb mire jól leszek addig le kell üljek, a cukromy jó, a vernyomásom alacsony szokott lenni bár ezt anno mértem,most nem tudom hogy milyen,abban is gondolkodtam hogy közrejátszik a hirtelen növésem, hisz 175 cm vagyok,és a terdemet is műteni kéne ez miatt.., lehet ez lenne a gond? Hogy így megérezné a szervezetem a hirtelen növést? Vsgy hát nem tudom., a válaszokat köszönöm és a leírtak alapján csinálok mindent de mind hiába.
2021. febr. 10. 17:35
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Na, az lehet..Mennyit nőttél mennyi idő alatt? Mikor állt meg a gyors növekedés?


Talán csak a szervezeted nehezebben szokik hozzá, de pont ezért teljesen kivizsgáltatnám magam a helyedben. Lehet, hogy a szívednek sok ez, vagy van valami gond arrafelé. Csak egy tipp, de egy 24 órás ekg- (nem tudom, hogy hívják pontosan, háziorvos tud segíteni) talán előrébb vinne.

2021. febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!