Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől lehetett?

Ez mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Az előbb történt és azért eléggé megijesztett.felkeltem az ágyból lassan és nem kapkodva,hogy átjöjjek a szobámba.De amikor az ajtóhoz értem megszédültem és majdnem összeestem.nem éreztem a bal kezem és kiesett a telefon a kezemből,felvettem de újra kiesett.nagy nehezen átértem a szobámba es beleestem az ágyba.de remegek és fáj a fejem.Zsibbad az oldalam.mitől lehet?
2022. máj. 14. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha még mindig fennáll, akkor hívj mentőt
2022. máj. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy ? Vérnyomás , pulzus ?
2022. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kórházban vagyok.És várok a soromra egy ideje
2022. máj. 14. 13:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp írd meg mit állapítanak meg.
2022. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából csak tippelgettek.Nem kaptam normális választ,már haza is jöttem.Stroke gyanú vagy a vérnyomásra fogták.Bár őszintén nem tudom lehet e bármelyik is,17 vagyok csak.Csak túl akartak lenni rajtam ahogy észrevettem és küldtek is haza.Lehet másik kórházban jobban utánna járok ennek,később nehogy baj legyen.
2022. máj. 14. 20:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze , mindenképp járj utána , vokt egyébként koponya ct , ekg , stb
2022. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
??
2022. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hogy miket csináltak pontosan,de igen volt pár dolog.Nem nagyon emlékszem☹
2022. máj. 14. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!