Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajánlanátok olyan 50 faktoros...

Ajánlanátok olyan 50 faktoros napvédő készítményt, ami nem sűrű krém jellegű?

Figyelt kérdés

Nem bírom elviselni ezeket a krémeket magamon, inkább olyan vizesebb dolog ami érdekelne, persze ha létezik.

Vagy nem annyira zsíros krém....


2022. máj. 14. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
vannak azok a fújosak, azok nem sűrűek
2022. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem tudom mi a márkája a krémnek, de narancssárga fújós flakonban van és sport verzió. Drága, igaz, de pl nekem nyáron nagyon jól esett, mert hűtött (dikert ilyen mentolos vagy nem tudom milyenes amitől hűsítő érzés) könnyen magamra tudtam fújni, nap közben a sminkre rá is tudtam fújni, hogy felfrissítsem a krémet. Nekem külön bajom, hogy izzad az arcom, ezért ha ilyen nehéz, sűrű krémet kenek az arcomra, akkor kiizzadom az egészet és kiül az arcomra. Ezzel nem volt ilyen. Douglasben vettem amúgy.
2022. máj. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Revox spf50 fényvédő
2022. máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Árnyék.

Először el kéne dönteni, hogy napozunk vagy pedig kenekedünk.

2022. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!