Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülzúgásra mit javasoltok?

Fülzúgásra mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25hét várandós vagyok!

3hete van fülzúgásom,amit este hallok lefekvésnél illetve ha nagy csendben vagyok!

Volt valakinél terhesség alatt fülzúgás? Kiderült mi okozza?(maga a terhesség vagy,gyulladás?)

Szülés után elmúlt?

Illetve Péntekre kaptam időpontot fül orr gégészetre ott csak a fülemet nézik meg ha csak azzal van baj?

Válaszokat,tapasztalatokat köszönöm előre


2022. máj. 17. 11:16
 1/3 stevesmith válasza:

Ha zavar akkor azt javaslom, hogy halgass valamit ami elnyomja. Van egy Tinnitus nevű állapot, az sajnos nem múlik el soha, amíg élsz zúg /cseng a füled, mindenkinek más mértékben, idegesítő skálán terjedhetet attól amit te mondasz-csak csöndben hallod és nem zavar- egész a - megzavarodsz annyira idegesítően hangos- állapotig. Mindenképp menj orvoshoz vele.


Tudtommal van "kezelés" rá ami abban nyilvánul meg, hogy csinálnak a füled méretére egyfajta hallókeszuleket, ami tulajdonképpen elnyomja a zúgást, de sajnos soha nem múlik el, a kezelés célja, hogy elfedje a zúgást más hanggal.


Szorítok, hogy ne ez legyen.

2022. máj. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress fel egy fül-orr-gégész szakorvost
2022. máj. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Ginko biloba tea segíteni szokott.
2022. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!