Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon a pfizer oltása közrejàt...

Vajon a pfizer oltása közrejàtszott volna az alacsony hemoglobin kialakulásához?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Mi elött válaszolnátok hadd meséljek a hátterem dolgáról.

Születésem óta anémiával (vérszegénységel) kezelnek

Az átlag hemoglobinom 90 és 100 között mozgott néha lement 90 alá

Júliusban kaptam meg az első majd augusztusban a második pfizer vakcinát

A második oltás óta a hemoglobinom leesik a béka feneke alá

Októberben vért kaptam mert 59 volt a hemoglobin egy darabig elég lett (azutàn 88 lett)

De folyamatosan ment le nem akart felmenni a 90 fölé

Míg most májusában a második vér transzfúziót kaptam mert leesett 69 re

Ez a folyamat a pfizer oltás óta megy

Van benne valami?

16/f



2022. máj. 17. 15:57
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Sajnálom a nénédet is:( Ez szörnyű!Az orvosok nem fognak a pfizerre gyanakodni arra ne is számíts mert szerintük biztos nem attól van,na persze🤦‍♀️

Jobbulást kívánok nektek!Több oltást ne kérjetek!Nem kioktatás akar lenni félre ne érts csak nem örülök így látatlanban sem hogy így kicsesz emberek egészségével ez a sz@r!!

2022. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Ők minden hogyan azzal fognak jönni hogy: az oltás biztonságos hát, nem az
2022. aug. 7. 20:41
 23/39 anonim ***** válasza:
62%

Az orvosok valószínűleg mindent tudnak. Az én nőgyógyászom is próbált rádumálni erre a szarra, most meg strokeot kapott két oltás után, kórházban fekszik.

Jobbulást neked és a családodnak is!

2022. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
23-as Én is kaptam hideget-meleget mert nem kértem 1-et sem főleg hogy én meddőségibe járok de lesz@rom a véleményüket mert semmi bajom érdekes módon míg aki kérte inkább hagyjuk.Másik meg az hogy míg viszem a negatív pcr-t addig leszállhatnak rólam.Másik sima nőgyógyász is beszólt hogy én mit képzelek hogy nem vagyok oltva:) Na de mikor visszaszóltam hogy cikluszavart okoz arra már nem tudott mit mondani:) Ennyit ezekről a sz@rokról.Senkinek nem ajánlanám ha orvos volnék.
2022. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy cikluszavart okoz?
2022. aug. 7. 20:57
 26/39 anonim ***** válasza:

Onnan hogy tele van vele a net és ismerősöknek is okozott ilyet tehát így biztos igaz.Ha még tévedés is volna akkor mikor az orvosnak ezt mondtam akkor ugyan miért nem cáfolta ezt meg azonnal?:)

Mert tudja hogy igaz,ezért.Meg hormonzavart is csinálhat,ezt meg kórházi dolgozótól hallottam hogy tele van ilyen női problémákkal is az ambulancia.

2022. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
62%

Én nődokimnak mondtama vetéléseket, van aki 5-6-7 hónaposan vesztette el a babáját. A válasz: MIért, alapból nem vetélnek el?

Hát basszus ennyi idősen nagyon ritka.

2022. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Így van!Azt is megkaptam mikor missed ab-om volt hogy sok nő vetélt el a vírus miatt.Ja mondom biztos én is attól mikor negatív volt a pcr-om🤦‍♀️🤦‍♀️

Nem tudott arra sem mit mondani:) Akkora kamu az egész mint a ház.

Vetélést is okozhat és halvaszülést is!

2022. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm miatt most nagyon aggódom mert terhes lett nemrég viszont előtte azt hiszem 1 évvel kapott valamilyen löttyöt de már nem tudom melyiket:(

Nem mondtam neki de félek hogy gondok lesznek.

2022. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 Cubina ***** válasza:
62%

Szia! Remélem jobban vagy azóta! Nekem 80-as hemoglobinnál állandóan pánikrohamok jöttek rám, szédültem, állandóan zúgott a fülem, elsötétült minden és zuhantam a semmibe, menni is alig bírtam. Vért nem kaptam, mert csak 79-től lefelé adnak. Közben meg ömlött belőlem a vér megállás nélkül. Aztán rákos lettem és kivették a méhemet meg mindent. Utána megoldódott a probléma.

El nem tudom képzelni hogy 59-es hemoval milyen érzés lehet. Utánanéztem a csontvelő donorságnak és nem olyan komplikált már, mint régen, pár órás kezeléssel meg lehet menteni egy másik ember életét.

Honnan lehet tudni, hogy kinek a csontveleje lehet alkalmas? Azt írják hogy csak 45 éves korig lehet valaki donor, sajnos így már én nem lehetek, pedig szívesen segítettem volna, már ha kompatibilis lenne a csontvelőm. :(

Esetleg meg lehetne kérni barátokat, ismerősöket, távolabbi rokonokat, hogy segítsenek, olvastam hogy idegen is lehet jó donor.


Ezen az oldalon nézegettem, hogy több lehetőség is van:

[link]

Vagy ezeket már számításba vettétek?

2022. okt. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!