Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajánlatok nektek is bevált...

Ajánlatok nektek is bevált gyógyszereket? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Alvási problémákra keresek gyógyszert, Googlen már keresgéltem, de kíváncsi lennék olyan gyógyszerekre is, amik nektek beváltak.

Nagyon rosszul alszok. Próbálkoztam a korán fekvéssel is, de hajnali 3 órakor mindig felébredek, aztán utána már semmit sem alszok. Elég régóta tart már, sokféle gyógyszert próbáltam is már, de semmi hatása.

Tudnátok nekem ajánlani?

Köszönöm:)



2022. máj. 17. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit takar a rosszul alvás? Nehezen alszol el, esetleg gyakran megébredsz vagy csupán korán ébredsz fel, de addig viszont jól alszol? Nem mindegy.
2022. máj. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valeriana Night Forte pl nagyon jó.
2022. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sport delután, meló után.. futás vacsi előtt... vagy egy kiadós bicajozás
2022. máj. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#1-es, minden éjjel máshogy, de legtöbbször elalszok, aztán ahogy írtam is, hajnali 3 körül felébredek és utána nuku.
2022. máj. 17. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Az alvászavarnak mindig oka van. Azt kell megtalálni és kezelni. A gyógyszer csak elfedi a tünetet, de az okot nem szünteti meg.
2022. máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!