Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szoktátok ti is azt mondani,...

Szoktátok ti is azt mondani, hogy "megyek kaksizni"?

Figyelt kérdés
Én ma mondtam ezt így a barátomnak mikor mentem volna kakilni, de ott volt anyukája konyhában amit nem tudtam és meghallotta. És így kicsit kiakadt hogy nem kéne ezt így mondanom. (19/l)

2022. máj. 18. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Igen, erre figyelhetnél. Legközelebb, ha ott van, inkább úgy beszélj, ahogy mások szoktak! Azt mondd, hogy szarni mész.
2022. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
utoljára három évestől halottam ezt a gügyögést. Nevetséges egy felnőtt nő szájából.
2022. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2022. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy miért nem lehet azt mondani hogy vécére mész? Muszáj bejelenteni hogy pisi vagy kaki lesz? Rókázást, tamponcserét is külön bejelented?
2022. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha annyira muszáj bejelenteni, hogy konkrétan mit fogsz csinálni a mosdóban / vécében, akkor is van egy rakás kifejezés, ami nem is ilyen bugyuta és dedós, és nem is alpári.
2022. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4/


Nem jelentem be a tamponcserét viszont vagyunk olyan bizalommal egymás iránt, hogy nincs tabu és bejelentem neki igen, ha kakilni megyek.

2022. máj. 18. 22:08
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

4

Én is simán mondom a férjemnek,hogy megyek sz@rni,vagy tampont cserélek,mert vérzek,mint egy leszúrt disznó. Mi ilyenek vagyunk. Más előtt nem ( családtag előtt se)ott max.azt mondom,megyek wc-re.

2022. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
A párodnak jelentsd be ha akarod.... De az anyja előtt moderáld már magad. Nem mindenki kíváncsi a bélműködésedre. Be is baszna mások arcába tolnám hogy foshatnékom van, vagy tocsogok a vérben. Az nem bizalom hogy mások előtt ezt csinálom, szimplán pofátlanság. Minimális jó modort mutasson már az ember mások felé. Azt is az anyós előtt tárgyalod ki, hogy úgy megkúrt a csávód, hogy még másnap is sajog mindened?
2022. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fiam barátnője olyan szövegekkel jönne hogy megy " kaksizni" Elgondolkodnék hogy fogyatékos a csaj, vagy csak egy megjátszós, kényeskedő liba-e...
2022. máj. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8/


Írtam hogy véletlen hallotta meg az anyuja, nem tudtam hogy ott van a konyhában, elötte az udvaron volt, azt hittem ott van még. Ha tudom hogy ott van, nem mondom természetesen.

2022. máj. 18. 22:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!