Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A jobb kezem középső ujján,...

A jobb kezem középső ujján, fent oldalt van egy kis bütyökszerű bőrkeményedés. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Nem véletlenül ott alakult ki, mivel evésnél ott ér hozzá az evőeszköz az ujjamhoz, illetve írásnál a toll. Nem nagy, tudok tőle kényelmesen írni, de mégis zavar.
2022. máj. 22. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hívják hogy íródomb és tízből nyolc embernek van.
2022. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

Ilyen sokat eszel, és Ilyen sokat írsz?

Nem attól van. Látatlanban nehéz megmondani, de én inkább szemölcsre tippelnék.

2022. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2. De attól van, nekem diákként lett ilyen az ujjam, amióta nem vagyok diák és inkább gépen írok kicsit visszább ment, de nem tünt el teljesen.
2022. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is elég sokat írtam/írok...


Téged mennyire zavart?

2022. máj. 22. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, igazából szinte az összes osztálytársamnak is volt, szóval nem zavart.
2022. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van , még az iskolai görcsös ceruza/toll szorítása miatt, bár idővel kisebb lett. Ha nagyon száraz kemény ott a bőröd, akkor kenegesd körömvirág krémmel.
2022. máj. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!