Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajmosás után 7-8 órával meg...

Hajmosás után 7-8 órával meg lehet fázni 20 fokban, ha fúj a szél, sapka nélkül?

Figyelt kérdés
2022. máj. 22. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
még hajmosás nélkül is meglehet fázni.
2022. máj. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen megszárítottad a hajadat, akkor 7-8 órával később màr semmi jelentősége sincs a hajmosásnak.
2022. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sosem szárítom meg, mert sprőd lesz tőle, de még télen sem szoktam megfázni, 7-8 órával hajmosás után.
2022. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egyénenként változó. Ezt azért írom, mert saját tapasztalatom az, hogy nagyon érzékeny a fejem a hidegre és furcsán is szoktak rámnézni, mert még olyankor is sapkát hordok, amikor már senki nem hord. Tehát az én fejem az általad megírt esetben megfázna, de például tesóm nem biztos, hogy megfázna ugyanolyan körülmények között.


Kinek milyen erős a szervezete.

2022. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a fene köze van a szélnek a megfázáshoz?
2022. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!