Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon gáz kérdés, de sajnos...

Nagyon gáz kérdés, de sajnos már nincs más ötletem. Miért van az, hogy mindig meglátszódik a bugyin a 💩?

Figyelt kérdés
Kérlek ne bántsatok. Megpróbálom leírni, mi is a probléma. Nem vagyok igénytelen, fürdök, fehérneműt cserélek még sűrűbben is, mint az átlag. Minden wc-zés után nagyon nagyon alaposan törlöm meg, már szinte pirosra, sőt még nedves törlőkendő is mindig van nálam. Viszont ezek ellenére sem merek világos bugyit felvenni, mert mindig van rajta egy minimális folt. Miért van ez? Hosszabb idő után nem merek a párommal szexelni, ha fehér bugyi van rajtam, gyorsan le szoktam cserélni másikra, mert mindig azon kell stresszelnem, hogy már megint olyan lett. Nem tudok úgy szexelni, hogy na gyerünk csapjunk bele a közepébe, nekem előtte el kell készülnöm ilyen idegesítő dolgok miatt. Ez nem azt jelenti, hogy nem bírom visszatartani és azért olyan, tényleg csak egy mini foltra kell gondolni. Miért vagyok ennyire szerencsétlen? Mással is megtörténik ugyanúgy, csak senki nem beszél róla? Van pár fehér bugyim, amit csak akkor láthat a párom, ha fürdés után frissen tisztán veszem fel, mert különben ez lenne a helyzet.. annyira bosszantó:( és nyilván nem csak emiatt az, alapjáraton is nagyon zavar, csak pluszban még itt van ez a része is
2022. máj. 25. 19:06
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
+ a szennyesbe sem merem beletenni a bugyikat, nehogy valaki véletlenül meglássa.. :(
2022. máj. 25. 19:07
 2/29 anonim ***** válasza:
7%
Talán jobban meg kéne törölni? Esetleg nedves torlokendo?
2022. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Túlsúlyod nincsen? Mert olyankor nehezebben férnek hozzá ezekhez az intim helyekhez az emberek. Emésztési gondok? Ha nem kemény a székleted, hanem hígabb, akkor sanszos, hogy egy kis nedű távozik. Puki szokta kikisérni az "ajtóba". Van egy rokonom, ő aranyeres, folyton fosos az alsóneműje az elmondása szerint. Amúgy ne hordj fehér bugyit, a feketét nehéz szeplősre rottyantani, persze van akinek sikerül.
2022. máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
A vegbelnyilasod be van feszulve amikor torlod, aztan ahogy izegsz mozogsz ellazul es mar ott is a folt.
2022. máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
"Minden wc-zés után nagyon nagyon alaposan törlöm meg, már szinte pirosra, sőt még nedves törlőkendő is mindig van nálam"
2022. máj. 25. 19:11
 6/29 anonim ***** válasza:
56%
De miért stresszelsz ezen ennyire? Igen, mivel az ott egy ráncos bőr, nem lehet tökéletesen megtörölni. Nem kell perfekcionistának lenni. Most komolyan, szerinted a párodat az fogja érdekelni, hogy van ott egy halvány kicsi folt? Szerintem más köti le a figyelmét ilyenkor.
2022. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok brutál túlsúlyos, viszont sokat híztam az utóbbi időben, van rajtam bőven felesleg. Emésztési zavarom is van mostanában, van jópár élelmiszer, ami elrontja a gyomromat. Pcos/ir gyanú van, de még nem jutottam el kivizsgálásra.
2022. máj. 25. 19:15
 8/29 A kérdező kommentje:
Egyébként mással is elő szokott ez fordulni? Lehet tényleg túlgondolom, csak eddig úgy voltam vele, hogy ez nem normális és mással nem fordul ilyen elő.
2022. máj. 25. 19:17
 9/29 anonim ***** válasza:
61%
Reggel elvégzed a dolgod, aztán meg zuhanyzás, és nem lesz szaros a bugyi.
2022. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
76%
Ezt mindenkinek van csak te téged nagyon szavar a kelleténél is jobban,de nem feltétlenül kell egy vécézés ehez elég csak egy "sűrü fing"is és hogy nem mered betenni a szennyesbe ez nonszensz abba ilyen ruhát valók csak nem gondolod hogy a pasid nézegeti a koszos bugyidat?
2022. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!