Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valóban izomcsomó lehet?

Valóban izomcsomó lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Néhány hete felfedeztem egy csomót a nyakam jobb oldalán, amit akkor érzek, ha balra fordítom a fejem. Kb bab méretű, kemény, de nincsen letapadva, legalábbis nem érzem úgy. Pénteken voltam a háziorvosomnál, mert pár hete rengeteget fáj a fejem (főleg hátul bal oldalt, de mindenhova sugárzik) és a nyakam, vállam, néha még a fülem is, és megemlítettem neki ezt is, hátha összefügg. Elég tessék-lásséknak éreztem a vizsgálatot, és azt mondta, ez izomcsomó lesz és hogy a fejem is csak emiatt fáj, arról nem is kérdezett többet. Írt fel izomlazítót és azt mondta, tornáztassam a nyakam.

Szerintetek ez egy teljes értékű diagnózis lehet, vagy esetleg érdemes lenne tovább menni? Néha úgy érzem, nem vesznek komolyan az orvosok, mert fiatal vagyok, tehát “semmi bajom nem lehet úgyse”.



2022. máj. 29. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Bízz az orvosban és ha nem használ pár hét után sem, menj el hozzá újra.
2022. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!