Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha vannak függő emberek a...

Ha vannak függő emberek a családban az kihatással lehet a születendő gyermekeinkre?

Figyelt kérdés
Párom apja alkoholista volt a családomban többen küzdöttek alkohol függőséggel. A párommal nem iszunk viszont ő marihuánát fogyaszt napi rendszerességgel. Nem most tervezünk csemetéket. Az is lehet hogy nem is ő lesz a gyermekei apja a függősége miatt meg a folytonos hitegetés miatt hogy le teszi. A lényeg az hogy félek hogy egy újabb alkoholistát adok a világnak akárhogy is nevelném a gyermekem mert a gének nem játék. Sokat számít ki mit hoz otthonról.
2022. jún. 4. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van getetikai hajlam,de a példa és a nevelés együtt többet ér,szerintem. Nekem apai ágon mindenki alkesz.. apám,a testvére,apai nagyapám is,sőt,apa testvérének a fia drogos. Én kerülöm a piát,a tesóm szintén nem iszik sose.

Viszont drogos pasinak nem szülnék. Még most gondolkozz és lépj,mert sosem fog leállni ha hiteget egy ideje.

2022. jún. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erősen.
2022. jún. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!