Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 10 napos septum piercinget...

10 napos septum piercinget kicserélhetem?

Figyelt kérdés

10 napja lett átszúratva, és nagyon szeretném kicserélni egy másikra (azonos vastagságú) mert amit eredetileg beletettek annak folyamatosan leesik a vége, hiába csavarom rá erősen. Nem szeretnén elhagyni, kiejteni, stb…

Elméletileg ez még nem kellene hogy be legyen gyógyulva, de már jó ideje nem fáj, nem duzzadt, és nagyon lazán csúszik benne a pc. Szóval szerintetek kivehetem úgy hogy már teszem is bele egyből a másikat, vagy várjak még vele?


2022. jún. 6. 21:01
 1/1 anonim válasza:
Én nem piszkálnám a helyedben, saját és barátok tapasztalatai alapján mikor azt hiszed minden jó, és szépen gyógyul, akkor jön valami szar. Lehet én csak a végén a golyózárat próbálnám cserélni a helyedben.
2022. jún. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!