Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívbetegek inkább mozogjanak...

Szívbetegek inkább mozogjanak és éljék a hétköznapi életet vagy otthon feküdjenek?

Figyelt kérdés
Ez kicsit furán hangzik. De például egy szívbetegnek szabadidejébe amikor tényleg nincs semmi dolga mi a legjobb? Ha otthon pihen tv-zik stb. Vagy például elmegy egyett túrázni, biciklizni, boltba stb. Ezen gondolkodok egy ideje.

2022. jún. 8. 17:34
A kérdező szavazást indított:
Inkább mozogjon és élje az életét
Otthon fekvés, hogy ne terhelje a szívét
9 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Konkretan m8lyen betegseg?
2022. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért eléggé függ attól is, hogy kinek milyen, és mennyire súlyos problémája van. Kérdezd meg az orvost
2022. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok. Valami szívkamra betegség az eggyik kamra egy kevés vért átereszt a másikba. Elnézést de nem vagyok annyira tisztába ezekkel + az orvos szerint egyáltalán nem súlyos. Viszont teljesen kiment a fejemből megkérdezni, hogy mit, hogy csinálhatok mert elégge beparáztam amikor ezt elmondta az EKG vizsgálat után.
2022. jún. 8. 17:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Kamrai sövényhiányod van? Vagy valójában a pitvarba ereszt vissza, csak nem tudod megkülönböztetni a kettőt?

Akárhogy nem vagy tisztában ezekkel a dolgokkal, azt csak megértetted, h mit mondott neked magyarul az orvos nem?

2022. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pitvarba ereszt.
2022. jún. 8. 20:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Na tessék... kibújik a szög a zsákból, tehát szó sincs az életveszélyes állapotról, hanem enyhe, kezelést sem igénylő mitralis regurgitatiod van... gondolom gyógyszert se kaptál
2022. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen nem kaptam.
2022. jún. 8. 20:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi a neve?
2022. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Minek? Nem kaptam gyógyszert elnézést ha félreérthető volt az igen szó az elején.
2022. jún. 8. 20:34
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

semmi.... igen-nem... figyi neked semmi bajod sincs


de kérlek, tanulj meg fogalmazni és tanuld meg a SAJÁT szerveid felépítését... tudom, hogy a magyartanár tartja a bioszt, ez nem is a te hibád, de ha utánanézel dolgoknak, talán tájékozott leszel felnőtt korodban széleskörűen, nem fognak tudni megvezetni más (pl. ikszelős) módokon

2022. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!