Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik magnézium terméket...

Melyik magnézium terméket ajánlanátok és miért?

Figyelt kérdés

-Magnosolv

-GAL magnezium


E között a kettő között gondolkozom.



2022. jún. 11. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő jó (bár a Galnak többféle van), de ha bírod a Magnosolvot, akkor azt, mert nagyobb dózis, csak könnyebben fosat. Ugyanezt tudja amúgy kb feleannyiért a mülleres 400-as pezsgőtabi is.

[link]

2022. jún. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább a GAL, asszem az biszglicinát. Magnosolv talán oxid és citrát, vagy hasonló. Többet jársz tőle wc-re 😀 és kevésbé hasznosul.
2022. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A magnosolv úgy működik, hogy oxidot és karbonátot reagáltat citromsavval vízben, így a végeredménye magnézium-citrát, ami jól hasznosul. A GAL-nak van többféle magnéziuma is, glicinsavval, tejsavval és aszkorbinsavval kötődő is, de ha a biszglicinátot választanád, akkor a Yiya jobban jön ki árban. Utóbbinak van almasavval, taurinnal kötődő magnéziuma is. Az a jó ebben, hogy nemcsak a magnéziummal nyersz, hanem a kötődő vegyülettel is, mert azoknak is vannak élettani hatásaik, pl. a glicin a pihenést segíti, az aszkorbinsavat nyilván nem kell bemutatni stb.
2022. jún. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még a Magnerot-ot ajánlanám, de biztos tudod, h az a legdrágább de a legjobb is, mégha kevés mg-t is tartalmaz. Néha sztem a kevesebb többet ér. Én még a mg citráttól is hasi diszkomfort érzést érzek a hasamban. A biszg.-t még nem próbáltam.
2022. júl. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk magnézium L laktát (Gal) van, szerintem jó! De állítólag a magnézium biszglicinát még jobb.
2023. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!