Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tartósitószer allergiám lenne?

Tartósitószer allergiám lenne?

Figyelt kérdés

sziasztok.14 éves lány vagyok. és mivel vannak pattanásaim kezelem öket krémekkel és megfigyeltem hogy egyes krémekbe amibe sok a szalicin be vörösödik az arcom ahova kennem és ég viszked. egy idö után elmúlik. szóktam magamnak keverni szalicinból és krémböl pattanás száritót (netröl olvastam) és mindig trüszögök tölle és ugyan úgy ég töle az arcom. ez allergia lenne?

kérlek irjatok:) köszi elöre is :)


2010. szept. 19. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, ugy hogy ezeket ne hasznald. A tobbi kozmetikumot is ugy tudod kiprobalni, hogy 1 picit teszel a fuled moge, s amikor erzed azt, hogy eg es viszket, akkor ez azt jelenti, hogy allergias vagy ra.


Belsoleg igyal csalan teat, mivel vertisztito hatasa van, s igy fog Neked segiteni a pattanasokat illetoen.


Kulsoleg pedig kamilla-koromvirag fozetevel is mosogathatod es koromvirag kremet hasznalj.

De azert nem artana megkerdezni 1 kozmetikust es annak kikerni a velemenyet, mivel O szakember es amikor latja az arcodat, akkor O tud Neked tanacsot adni.

2010. szept. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) általába mikor fel kennem az arcomra a testem néhány terültén is viszkedek gondolom az azért ami az ujjamon maradt krém maradék érintkezik ott ..ott is nagyon viszkedni szoktam...:s
2010. szept. 19. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!