Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanás ellen? Mitől lehet?

Pattanás ellen? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok,vannak ilyen kisebb pattanásaim,pedig sem hormonális,sem táplálkozási problemám nincs. Nemrég hagytam abba egy belső hámlasztónak a szedését,ameddig szedtem szép volt a bőröm,semmi pati,4 hete nem szedem és visszatértek a patik. Régebben is volt pattanás problémàm,sosem volt szép a bőröm,zsíros kombinàlt,érzékeny bőröm van :(

Ilyenkor mi a teendő? Ételintolerancia teszt? Mitől lehet?


2022. jún. 12. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ki szoktam nyomni. Előtte kicsit meggozoltem a bőröm mint a kozmetikus. Utána pedig arcszesszel szoktam fertotleniteni. Szerintem kifelé van az útja. Most már csak nagyon ritkán van pattim. Tudom sokan azt tartják, nem szabad kinyomni. Gondolom ez azért van, hogy vedd meg a drága kozmetikumokat vagy mindenképp kozmetikushoz menjél. Akárhogy nezzuk O is kinyomja.
2022. jún. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!