Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tyúkszem vagy szemölcs?

Tyúkszem vagy szemölcs?

Figyelt kérdés

A lábamon, két ujjam között, tulajdonképpen egy fájdalom nélküli bőrkeményedés található.


Nem viszket, nem okoz kellemetlenséget sem, egyszerűen nem esztétikus, valamint nem tudtam hogy mi az, nem múlt el magától, ezért mentem el bőrgyógyászhoz.


Az egyik azt mondja tyúkszem, a másik azt mondja ez szemölcs.


Most akkor?…

Csak egy ecsetelőt kaptam, elvileg nincs más teendő, mivel nem fáj, és talán nincs is mélyen.


2022. jún. 14. 05:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ecsetelot kaptál, akkor szemölcs lehet.


Nekem tegnap fagyasztottak egy szemölcsöt a labujjon, egyet pedig vágtak a talpon... Előtte is iszonyúan fájt mind a kettő, (be voltak gyulladva) de most még jobban fáj, írtak fel Cataflamot.


Szerintem ecseteld, és elmulik. És az tok jó, hogy nem fáj.

2022. jún. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 krisz707 válasza:
Örülj hogy nem a seggeden van 🤣🤣
2022. jún. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szemölcs,akkor az ecsetelő nem sokat fog érni.Vérehulló fecskefű nevű növény szárának aljából lehetőleg a minél lejjebb,el szakítod a szárát és sárga lé jön belőle,azzal kell kenegetni.Rengeteg kert szélén,végében van ilyen növény,kis sárga virága van.Pár hét alatt elmúlik.Nem tudom,hogy tyúkszemre jó e,lehet.Egyébként tyúkszem csak olyan helyenen alakul ki,ahol túl van terhelve egy pontban a láb,vagy kéz,az újjak között nem hinném.
2022. jún. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nah, remek! amit a doki írt azon is tyúkszem írtó van…
2022. jún. 14. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!