Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire egészséges napi...

Semmixd321 kérdése:

Mennyire egészséges napi ennyi teát inni?

Figyelt kérdés
Napi 6-7 néha 8 bögre teát iszom. Főleg fekete teát,grogos teát meg earl greyt néha gyümölcs teát. Ezeket néha kiskanál mézzel vagy néha kis cukorral iszom. Ez mennyire hizlal vagy mennyire káros ha káros?

2022. jún. 14. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Teán kívül iszol mást is?
2022. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Néha vizet. Kb ennyi,meg tejet a teámhoz.
2022. jún. 14. 20:33
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit káros ,de ma már mi nem az?
2022. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk igaz. Köszi a választ!
2022. jún. 14. 20:44
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden, amiben fehércukor van, az káros. A tea pedig vízhajtó.

Mivel a teádat édesíted, ezért hizlaló.

Idd a teát ízesítés nélkül.

2022. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 Alapból a nélkül iszom csak abba rakok amihez illik. A grog teába és gyümölcs teákba szoktam.
2022. jún. 14. 21:30
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

"csak abba rakok amihez illik."

🤦😒🤣

Mégis ki szerint? Ez nem illik vagy nem illik kérdés, csupán szokás kérdése.


Én minden teát ízesítés nélkül iszom.


Ha már az egészség a kérdés, akkor kerülj MINDEN édesítést, maximum méz jöhet szóba, de az se mindegy, hogy milyen méz, termelői vagy bolti hulladék, ha belefér a napi kalória keretedben.

2022. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 Én szubjektívan gondoltam azt hogy "amihez illik". Egyébként a stevia jó cukor helyett szerinted?
2022. jún. 14. 22:07
 9/13 gublug ***** válasza:

Több mint 10 éve csak teát iszom. Mindenfajta cukorral vagy mézzel ízesítem, de van amikor nem. Én csak gyümölcs teát iszok.

Arra akarod kilyukadni, hogy a génjeidtől függ, hogy hízol e vagy sem nem a cukortól! Tapasztalatból mondom.

Folyton fekete teát inni nem hiszem, hogy túl jó, bár Nepálban is elég sokat isznak, de ott egy csésze/pohár kisebb mint nálunk. És ők is cukrozzák.

2022. jún. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#7 Lehet hogy félre értettük egymást. Az illik et úgy értettem hogy amihez passzol.Pl: Ritkán de néha iszok gyümölcs teát és ott van az erdei gyümölcsös amibe ha nem raksz akkor csak szimplán savanyú az íze.
2022. jún. 15. 17:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!