Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lasan de biztosan, folyamatosa...

Lasan de biztosan, folyamatosan fogyok. És nem állt meg a fogyásom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ugyan annyit eszek, sportolni nem sportolok. De mégis az elmúlt 3 hónapban 12 kilogrammot fogytam. És ugyérzem, / a mérlegen is látom. Hogy a fogyásom nem ált le. Ön magában nem lenne gond a fogyással. De ennyit egyszere, soha nem fogytam, és főleg nem 3 hónapon belül. És ha valaki kérdezi, igen 2-es típusú diabeteszes vagyok. A cukrom 8.2 - 9.7 között mozog. Rendszeresen mérem a cukromat. És nem eszek cukros dolgokat sem. A felírt 2 X 1 1000 MG-os Metfogammát is rendszeresen szedem. Most már 3 éve szedem a 1000 MG-os Metfogammát. Idén márciusig csak híztam. Most viszont, a hízás ellentétje van a fogyás. Viszont elég aggaszt hogy 3 hónap alatt 12 kg-ot fogytam. Nem változtattam az étrendemen sem, sem meddig az életvitelemen. Mint írtam nem az ön magában a fogyás a gondom. Mert az jó. Hanem az hogy 3 hónap alatt fogytam 12 kg-ot és a fogyásom még mindig nem állt le. A házi orvosom tud róla. De nem változatott a gyógyszereimen. Most ilyenkor mi van? Ennyit, ilyen rövid idő alatt soha az életemben nem fogytam. Ezért aggszt.

2022. jún. 20. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Belgyógyászati kivizsgálás kellene.
2022. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd el a háziorvosnak is, és kérj egy beutalót az endokrinológiára. Lehet a pajzsmirigyeddel van gond.
2022. jún. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Senior Séf ***** válasza:
Ha (reméljük) nem izomdisztrófia, akkor pajzsmirigy érintettség, vagy inzulinrezisztencia. Első lépésben tedd rendbe a cukrodat.
2022. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki más probléma van. De még meg kell várni a ct eredményét. Mert az ultrahang eredménye nem lett jó. És még a szövettan eredménye sincs meg.
2022. jún. 21. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Sejtettem..
2022. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!