Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig lehet felhasználni egy...

Meddig lehet felhasználni egy bontott üveg salvus vizet inhalálásra?

Figyelt kérdés
Az üvegen az van hogy egy hétig fogyasztható, de érvényes ez az inhalálásra is?
2022. jún. 20. 13:29
 1/4 anonim válasza:
Épp ez érdekel engem is!
2022. okt. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ezt most találtam:

A Salvus víz gyenge lúg, abban a közegben a mikroorganizmusok jobban bírják, mint a buborékos vizekben. Mégis nem tud úgy megromlani, hogy beteg lehess tőle, csak a hatékonysága csökken valamelyest. Mármint a savközömbösítő hatása. Az inhalátorokban az oldott sók is jó gyógyhatást tudnak elérni, így majdnem mindegy, hogy sós vízzel, vagy hidrogén karbonátos vízzel inhalál a beteg. Szóval savközömbösítő hatása csökken, elbomlanak a molekulák, és más, ártalmatlan, ámde savközömbösítésre alkalmatlan molekulák, vagy ionok keletkeznek.

2022. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Írtam a Salvus víz forgalmazójának. Vissza hívtak és azt mondták, hogy igazából nagyon sokáig, akár hónapokig is eláll, csak hűtőben kell tárolni. Azt mondták, hogy ha megromlik akkor azt biztosan észre lehet venni, mert büdös lesz. Úgyhogy ha nem büdös akkor jó. Tárold hűtőben és tovább eláll.
2022. okt. 5. 21:59
 4/4 anonim válasza:

Ott tároltuk!

Köszönöm, hogy megosztottad velem! Ez nagyon hasznos volt.

2022. okt. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!