Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én hogy nem lettem még testi...

Én hogy nem lettem még testi beteg?

Figyelt kérdés

Olyan dolgok sokasága ért már engem a 26 évem során, amik egyesével is töréshez vagy öngyilkossághoz vezethetnek egy ember életében. De én látszólag lábon, röhögve "túléltem" ezeket. Mentális bajaim is vannak.

A napokban felmerült bennem egy kérdés hogy hogy lehet az hogy nem lettem még testi beteg a hozzáállásom meg a traumáim miatt.. mert hogy az egyik ismerősöm most válik és a kislánya emiatt felriad vagy 10x éjjelente, meg bevizesedett a lába.. nem becsülöm le az ő gondját de sokkal cifrább dolgokat is átéltem már ennél. Nálam semmi testi tünet..

Elolvastam pl és tipikusan rákra hajlamos személyiség vagyok, minden illik rám és heti szinten kell az életem több területén háttérbeszorítanom és feláldoznom magam pl. Állandó a stressz is.


H-h nem lettem még beteg?


26/n

Szilvi



2022. jún. 25. 18:47
A kérdező szavazást indított:
Előbb - utóbb leszel, semmi nem múlik el nyom nélkül!
Más a szervezeted, többet bír
Egyéb:
3 szavazat
 1/2 A kérdező kommentje:
jaaa pl a gerincem az rossz nagyon, meg a lábammal is voltam régebben gondok de ennyi
2022. jún. 25. 18:49
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem szeretnélek elkeseríteni, de később jelentkezni fognak.

Engem is rengeteg trauma ért ennyi idős koromig+ veleszületett látásproblémám van, ami miatt én is háttérbe szorulok az élet bizonyos területein, valamint, mivel a családomból, rokonságomból 6-an haltak meg rákban, köztük a szeretett anyai nagymamám, és az ő nővére is, akire 2. nagymamámként tekintettem, így sajnos a rákra való hajlam bennem is ott van. 32 éves koromig "röhögve" viseltem az engem ért megpróbáltatásokat, majd szinte egyik hétről a másikra zúgni kezdett az egész fejem, és ezzel egy időben hallásproblémáim alakult ki, ami nem jött rendbe azóta, és már nem is fog soha.


41N

Timi

2022. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!