Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy implantátum...

Mennyibe kerül egy implantátum behelyezése?

Figyelt kérdés

Egy apró, egyszerű dologról lenne szó, bőr alá szeretném berakatni.


Érzéstelenítés, egy kis vágás, implantátumnak hely csinálás, és 2-3 öltés lenne.


Kb ez mennyibe kerül?



2022. jún. 26. 20:09
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Szia!

Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de a kérdés szempontjából teljesen lényegtelen.


Tegyük fel, hogy semmi akadálya nincs annak, hogy behelyezték az implantátumot.

2022. jún. 26. 21:57
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kivel beszélgetsz? Illetve milyen inplantáum? Mellbe? Nemiszervbe? Fenékbe? Karba? Nem mindegy. Amúgy senki nem tud neked átat mondani; ha nyugatabbra laksz akkor drágább lesz. Ha jó orvoshoz mész magánba akkor az egy vagyon lesz. Ha tb támogatott akkor ingyenes vagy minimális. Orvosonként változó. Egészségügyi állapotodtól is változó. Mit akarsz tudni?
2022. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Az előző 2 válasz törölve lett, velük beszélgettem. :)


Hogy mi az implantátum az teljesen lényegtelen, méretben 7 mm x 28 mm.


Kézbe, subdermal.


Nem TB támogatott, és egy kb összegre vagyok kiváncsi.

2022. jún. 27. 12:54
 4/20 anonim ***** válasza:
Hmmm... közben töröltette a válaszomat. Csak annyit kérdeztem, hogy mit akar beültetni, mert ha orvosilag nem indokolt, akkor magánklinika sem fog vele szóbaállni...
2022. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

4. Igen, törölve lett a válaszod, mert a kérdés szempontjából semmi érdemlegest nem írtál.


Egy mell implantátum, vagy egy orrplasztika orvosilag mennyire indokolt?

2022. jún. 27. 12:57
 6/20 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik, hogy 30-40 rugó egy első konzultáció.


[link]


Utána jöhet minden további... érzéstelenítés, műtő előkészítés, stb. stb. Sokba fájhat....

2022. jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

itt is vannak árak...


[link]

2022. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

5-ös és minek a kezedbe implantátum? Nem tudok olyan nem egészségügyi okot ami indokolná.


Hol laksz? Pesten megint drágább mint pl Miskolcon vagy Nógrádmegyében. Nem tudom miért töröltetted a 4-est. Nyilván nem arra válaszolt mert a kérdésedben nem volt benne semmi ami lényeges.


Ha mellplasztikából indulunk ki, akkor 5-800 ezer közé tippelem a kezedet.

2022. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8: tényleg nem értem, hogy névtelenül miért kell bármi infót is titkolni - ami a kérdés megválaszolásához elég fontos lenne....
2022. jún. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Műteni akarod? Altatásban vagy érzéstelenítéssel? Melyik klinikán vagy kórházban? Melyik orvosnál? Férfi vagy nő vagy? Ha nő vagy, az komplikáltabb lehet több okból is ezért sokszor drágább. Kezedbe hova? Minek? Csak azért hogy kidudorodjon ott valami pl mintha izom lenne? Mert nem is írom hogy az milyen lenne... Ez a kérdés így elég primitív. Mintha azt kérdezném hogy;


"Mennyibe kerül az a hogyishívják aminél ott kell lenni?"

2022. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!