Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől zsibbadhat a fél arcom?...

Mitől zsibbadhat a fél arcom? Pánikbetegségtől lehet?

Figyelt kérdés
Csak bal oldalon, érzékeléssel nincs probléma, más tünet sincs, csak ez fura zsibbadó érzés. Pánikos vagyok már bő fél éve, gondoltam, esetleg amiatt lehet, de ilyen tünetem eddig nem volt, szóval nem tudom...
2010. szept. 20. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A pánikbetegségre jellemző,hogy időnként újabb tüneteket produkál.A zsibbadás is lehet egy tünet pánikbetegeknél.
2010. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon figyelj magadra. Évek óta pánikbeteg vagyok. Gyógyszeres kezelés alatt állok. Halogattam hogy pszicháterhez menjek, de annyira elmérgesedett a helyzet, kénytelen voltam elmenni. De nem bántam meg. Az összes létező tünetet produkáltam már akkor. Arczsibbadás, kiugró magas vérnyomás, öngyilkos gondoltok, féltem kimenni az utcára. A plázában szintén rohamot kaptam.A megsimmisülés érzése is kerülgetett nem egyszer. Egyszóval pokollá tette az életemet. Nem vagyok gyógyult, sőt nem is leszek, de sokat javult az állapotom. Igaz nem kiabálom el.Azt viszont észrevettem ha nagyon megterhelem az agyamat, mert olyan a munkaköröm bizony nem érzem jól magam. Ha sok kávét fogyasztol csökkentsd, mert az kiválthat pánikrohamot. A nyár az én évszakom, akkor kiválóan érzem magam, de ha jön a változékony hideg idő, már nem vagyok túl jól. Soha nem hittem, hogy a pánikbetegség millió egy tünetet tud produkálni, de saját magamon tapasztalom mindezeket. Amikor zsibbad az arcod jó lenne azonnal megnézni a vérnyomásodat is. Jó egészséget kívánok neked.
2010. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt kaphatsz segítséget :


www.neuroptim.hu

2011. ápr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!