Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sztk (11. ker.) bőrgyógyászat...

Sztk (11. ker.) bőrgyógyászat vélemény?

Figyelt kérdés

2022. júl. 2. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ott diagnosztizált a kedves dokinő a férjemnek rühöt, miközben az új mosószertől volt kiütéses. Ez mondjuk évekkel ezelőtt volt, nem tudom, jelenleg mi a helyzet.
2022. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nekem bár nem ott, de 2 bőrgyógyász is határozottan csípésnek véleményezte az allergiás bőrreakciót, mondanom sem kell, hogy amit felírt egyáltalán nem hatott kicsit sem, szerencsére kiderült 4 hét után mi okozza. Fogalmuk sincs amúgy, ha nem egyértelmű.
2022. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hú, jól hangzik..

Én elsősorban zsíros arcbőr és pattanások miatt mennék, de ezek szerint hülyeséget írnának fel..

2022. júl. 2. 21:44
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Feleslegesnek tartom a bőrgyógyászt erre, nem sok varia van náluk és az meg, hogy neked mi fog beválni nem rajtuk múlik. Erre vannak drogériákban is, de gyógyszertárban is szerek, amik vény nélkül kaphatók. Az is kérdés mi okozza, egy vizit semmit sem fog erről elárulni az orvosnak, szerintem jobban jársz ha sima hidratáló szappant használsz vagy neten keresel erre valamit.
2022. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertár vagy drogéria. A fiamnak a sószappan és a fekete, szenes szappan segített, neki a karján volt sok pattanás.
2022. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4 6 éve a neten keresgélek, de csak pénzkidobás volt minden..

Extrém zsíros a bőröm és pattanásos, a pórusaim kitágultak.. már kezd ebből elegem lenni

2022. júl. 2. 22:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor menj el, legfeljebb hülyeséget mond. 6 évnyi netes olvasgatás után le fogod tudni szűrni, mennyire releváns amit mond.
2022. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!