Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan növeljük a fájdalomküzö...

Hogyan növeljük a fájdalomküzöbünket?

Figyelt kérdés

Akkarok septum piercinget, de az előzőt elrontották és nagyon fájt. Hogy én azt mégegszer nem akarom átélni. Annyira még élemben nem remegtem és annyira még sosem láttam volt ködös a környezetem...


De akarok még septumod, mert tetszett.


2022. júl. 3. 05:58
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Kick box edzés. Nekem bevált.
2022. júl. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Erre más módszer nemigen van, mint hogy minél több, minél kínzóbb fájdalmat élsz át, annál magasabb lesz a fájdalomküszöböd. De hogy őszinte legyek, ha egy orrpiercing is ekkora kín volt számodra, akkor eleve nem ajánlom az egészet!
2022. júl. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem az Ezotéria kategóriában lenne a kérdés akkor még meg is próbálokoznék egy komolyan vehető válasszal, így viszont azt érzem hogy nem annyira a tudomány és a biológia szemszögéből akarjuk megközelíteni ezt a dolgot.
2022. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!