Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kell léteznie egy nem...

Miért kell léteznie egy nem életre valónak?

Figyelt kérdés

Mióta tudom az eszem pici korom óta nagyob rossz életem volt, aztán tini, fiatal felnőtt korom is nagyon rosszul alakult. Azt hittem el jön az én idő mikor lesz egy hónapban valami örömöm.

Persze hálát adok hogy vab tető a fejem felett és van mit ennem, de miért kell folyton valami rossznak történnie. Mikor megszulettem mar problémák voltak egy szerető gyenge anyaval es egy alkoholista agresszív apaval.

Miért olyan emberek halnak meg akik életre valóak? És nekem miert kell élnem ha semmi jó nem történik? Tegyek érte? Teszem érte, próbálok baratkozni de még a barátok is becsapnak hazudnak. Párkapcsolat? Persze AZ is van de en vagyok a cseled aki mindent megad egy kis szeretet morzsaert. A csaladomert mindent megteszek de értem senki semmit.

És igen próbáltam felfogni a világot "pozitivaaan, konyveket videókat hallgatni de az ideig óráig tart...

Annyira beteg a lelkem hogy minden betegség utolér.

Természetesen nem panaszkodok, nem terhelek senkit a problenaimmal bár amúgy se erdekelne őket.


2022. júl. 4. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Egy pszichológussal beszélgess erről, sokat fog tudni segíteni. Esetleg olvasd el a Mérgező szülők c. könyvet, itt is van:


[link]

2022. júl. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!