Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős,tapintatlan,bunkó kritiká...

Erős,tapintatlan,bunkó kritikákat kérek,hogy miért?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és 96+ kg.

Le szeretnék adni egy 30-ast.

A legdurvább oltásokat és kritikákat kérem ide ami tőletek kitellik!

Ezzel is motiváltok,előrre is köszönöm!



2022. júl. 4. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy úriember ilyet soha nem tenne egy hölggyel,még akkor sem ha a hölgy kéri rá.És amúgyis,szerintem még mindig jobb így,mintha 96 évesen lennél 16 kg.
2022. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
30 éves vagyok, 100+ kg, 16-7 éves korom óta túlsúlyos. Most kezdtem el fogyni, a gyerekeim miatt és mert mostanában kezdem érezni, hogy nehezebben mozgok, hamarabb kifáradok, stb. Hidd el, a bántás nem segít. Az nem rendes motiváció, csak a pillanatnyi hangulatodat szarja el. Találj egy rendes célt. Hosszú, boldog élet. Egészség. Jó szex (ekkora súllyal nem megy minden póz). Bármi. És értsd meg azt, hogy a testedet szeretned kell, most is. Ha sanyargatod, vissza fog jönni minden leadott kg, ha szereted, elfogadod és azért teszel, hogy egészségesebb legyél, meghálálja.
2022. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!