Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a marihuána miatt lehet?

Ez a marihuána miatt lehet?

Figyelt kérdés

Ez harmadik munkahelyem, és még csak 4hónapja vagyok itt, tehát nem különösebben ismerem a főnököm. Azt tudom róla, hogy rendszeresen füvezik és nem titkolja. Meglehetősen laza, nyugodt ember, még soha nem hallottam, hogy felemelje a hangját, még akkor sem ha lenne rá oka. Például nemrég hibáztam valamit a munkában, és már nagyon pánikoltam, hogy mit fognak reagálni, de teljesen nyugodt volt. A régi főnökeim minimum megfizettették volna velem a hibát és kiabáltak volna, de ő csak annyit válaszolt, hogy "nem gond, jövőhéten kijavítod".


Nem ismerem a drogokat, és elgondolkodtatott, hogy ő vajon alapból ilyen higgadt/laza , vagy csak fű tompítja ennyire az indulatot?



2022. júl. 6. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg mindkettő.
2022. júl. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Olyan kevés a jó melós, hogy mindenkit meg kell becsülni. Én se csesztetem a melósokat, ha nagyon nem muszáj.
2022. júl. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Aki szívott már füvet az tudja, hogy a fű hatása alatt az ember lelki világában megszűnik az erőszak. Sokan azt hiszik, hogy a fűtől minden negatív érzés megszűnik mint a herointól de ez nem így van. A fű hatása alatt ugyanúgy lehet félelem, paranoia, gyanakvás meg egyéb kényelmetlen érzések csak agresszivitás nincs. Ezért ha valami negatív dolog ér akkor düh helyett inkább valami más jön elő, pl gyanakvás, hogy direkt csinálta amit csinált, vagy csak egy kis kényelmetlenség, hogy ebből a szituációból hamar szabaduljak. És persze nem utolsó sorban a fű okoz egy általános nyugodtságot amiből nehéz kizökkenteni az embert. Mivel a fű nagyon meg tudja nyugtatni az idegrendszert a nyugodtság nem csak a hatása alatt van, hanem utána is még elég sokáig tart, akár másnapig is.
2022. júl. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
87%
És persze nem utolsó sorban a fű okoz egy általános nyugodtságot, ami nem mondható el a réten legelésző bikákra. 😂 😂 😂
2022. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!