Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A marihuána miatt történhetett...

A marihuána miatt történhetett ez?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell rólam, hogy eléggé szorongó, ismeretlen közegben eleinte visszahúzódó személy vagyok.

Nem igazán tudom hogyan fogalmazzak jelenleg, de megpróbálom.

Pár éve ki próbáltam a marihuánát. Be pánikoltam. Mostanáig nem csináltam, viszont nemrég újra megpróbáltam. Jó volt, lassan kezdtem és keveset. Semmi baj nem történt.

Utána múlt héten adtam még egy alkalmat, ami nem úgy történt ahogyan kellett volna. Túl sok volt. Be pánikoltam teljesen, hánytam, azt hittem,hogy meghalok, stb.. ami ilyen tüneteket produkál ugye..

Nem szeretném többet újra csinálni.

Viszont azóta naponta többször szédülök, ájulás kerülget. Itthon is. De főleg városban, boltokban, munkahelyen. Nem tudok szinte olvasni, oda figyelni sem mivel szédülök közben és össze folynak a betűk vagy a számok. Nagyon nehezen tudom értelmezni a mondatokat. Ettől az érzéstől nagyon félek amikor jön, nagyon nehéz kontrollálni. Nem tudom mi lehet a baj, vagy lelkileg mi történt velem. Folyamatosan félek, hogy mikor jön újra elő. Nagyon nehéz gondolatot is váltsak. De biztos vagyok abban, hogy a szer miatt történt ez. Nem tudom, hogy mitévő legyek, vagy hogyan próbáljam rendbe tenni ezt magamban.



2021. máj. 25. 22:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom.Én egyszer szívtam füvet, totál pánik (mint neked az első alkalommal). Soha többé nem nyúltam hozzá. Akinek első használatnál pánik van, annak valószínűleg van hajlama pszichiátriai betegségre. Nekem több pszichiátriai betegségem is van.
2021. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
És folytatva. Ötletem sincs, hogy mit lehet csinálni. Kellene keresni talán vmi szakembert, elsősorban addiktológust. Biztos lesz vmi okos meglátása, tanácsa, tud segíteni.
2021. máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%

Nem vagyok drogos(se addiktológus), csak volt a sulimban egy kazal olyan aki használta ezeket, egy dologban 100%-ban biztos lehetsz az nem normál fű volt amit szívtál/szívtatok, van hogy felütik a normál füvet egyéb anyagokkal hogy jobban üssön,a franc tudja mivel.


Sajnos volt 1 srác a suliban aki ilyet szívott, habzott a szája meg mentő vitte el...


Úgyhogy én a helyedben hanyagolnám a füvet, meg úgy minden drogot, a fű se biztonságos...


Az meg hogy mitől lehetsz sz@rul? Ezt a jó isten se tudja, de én mindenképp a helyedben elmennék dokihoz, a franc se tudja mit szívtál el. Ha van egy kis szerencséd semmi maradandót nem okozott és rendbe tudnak szedni.

2021. máj. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Normál fű ilyet kizárt hogy okoz. Ha túladagolod, akkor is max. 1 napig be vagy állva és utána teljesen helyreáll a rend. Ez szerintem valami szintetikus cucc volt, vagy az is lehet hogy neem olajjal vagy valamilyen vegyi anyaggal permetezték le rovarok vagy gombák ellen.
2021. máj. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
2-3éve szívok rendszeresen(jó csárokat) de sose hánytam, meg nem voltam szarul egyszer se.
2021. máj. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Simán lehet ilyen baja fűtől...ne írjatok már hüly.eséget.

Eleve mentális betegséggel maximum csak indicat szoktak javasolni, de azt is nagyon óvatosan....

2021. máj. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mi az az indica?
2021. máj. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Igen, lehet attól, vagy valami mást kaptál helyette. Nálam így kezdődött minden. Vagyis, én tini koromban nagyon ritkán a barátaimmal elszívtam egy egy füves cigit, és semmi bajom nem volt tőle. Aztán tudtomon kívül kaptam egy olyat, ami fel volt ütve, valószínűleg káfi hatóval.. Nagyon rosszul lettem, azt hittem meghalok. Mikor kipróbáltam újra rendes fűvel, már attól is rosszul lettem, teljesen rápánikoltam. Ezután kezdődött hogy utcán, boltokban elkezdtem rosszul lenni, majd üdvözölhettem új barátomat, a pánikbetegséget. Kb 8 év telt el azóta, nem szívok semmit, de a betegség maradt. Ugyan jobb, mint annak idején, de azt hiszem, ebből már sosem fogok kigyógyulni.
2021. jún. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

8


Akik így reagálnak nagy valószínűséggel előtte is volt valami mentális betegséged, sajnos ezek a xarok "előhoznak" mindent, igen a sima fő is ha nem megfelelően alkalmazod!


A pánikbetegség egyébként kezelhető, ne temesd el magad végleg, fordulj szakemberhez!

2021. jún. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
fű* bocs, elmaradt a reggeli joint (vicc :D )
2021. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!