Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől zsibbadhat a bal oldalam?

Mitől zsibbadhat a bal oldalam?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__1180..


Ezt a kérdést is én írtam ki, ma pedig már nemcsak a bal lábam, hanem a bal kezem is zsibbad, illetve kicsit a bal fele az arcomnak is. Más bajom nincs, ez mitől lehet? Ha nem múlik, holnap megpróbálok sorra kerülni az orvosnál.


25/L


2010. szept. 20. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak próbálj sorra kerülni hanem menj is el és várd ki a sorod. Ez nem gyerekjáték. Utalhat szívinfarktusra vagy valami a szíveddel nincs rendbe, agyvérzés....
2010. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben már most elmennék az ügyeletre.

Vagy ha van otthon magnézium vagy magne b6,b vitamin komplex stb.azt vedd be.De nemakarlak megijeszteni tul fiatal vagy még szerintem ilyen trombozis,arcbénulás,szivproblémákra.

2010. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Az ilyen dolgok sajnos nem éppen korfüggők

2010. szept. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igaza van kedves elsö,csak nemakartam megijeszteni a kérdezöt mint ahogy irtam en a helyébe azonnal ügyeletre mennék.

Én 29 vagyok tiz éve vot 2 szivmütétem,és tudom a kor nemszámit.

2010. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem ijesztgetni akarom/akartam de így legalább hátha orvoshoz menne mert pl már tegnap is volt ilyen zsibbadásos dolog nála de mégsem ment orvoshoz még ma sem.
2010. szept. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

értem.azt nemtudtam hogy tegnap kezdödtek.

Én tudom magamrol az ijedség csak rontja a szivproblémákat.Tényleg ez nem gyerekjáték.

Kedves kérdezö remélem hogy mihamarabb orvost keres fel és meggyogyul!

2010. szept. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!