Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok se enni se inni....

Nem tudok se enni se inni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Ma reggel úgy keltem hogy nagyon fájt a gyomrom és emiatt hányingerem is volt, ami az éhség miatt rosszabb lett, ekkor ettem két falat kenyeret, de majdnem kihánytam. Ez az egész 2 és fél óra után enyhült, így már csak enyhébben fájt a gyomrom, és már nem volt annyira hányingerem. Ezután vissza is aludtam, mert este későn feküdtem le és fáradt voltam. Amikor fölkeltem ettem egy szelet kenyeret üresen és ittam pár korty vizet. Ezután néztem sorozatot, hogy elüssem az időt, majd fél ötkor ittam egy korty vizet és lefekudtem, mert fáradt voltam, de amikor próbáltam elaludni, elkezdett rázni a hideg, de végül elaludtam. Este 9kor fölébredtem de még fájt a gyomrom és hányingerem volt, (csak akkor már a fejem is fájt), ez amikor föláltam es sétáltam rosszabbodott. És most ittam egy korty vizet mert szomjas voltam de nagyon rosszul lettem tőle, de most egész elviselhető. Csak attól félek hogy teljesen kiszaradok este és meghalok. Ja és amikor 9kor lementem, akkor már a derekam is fájt meg zsibbadtak a lábaim, és még mindig rázott a hideg. De most egész elviselhető. Ez mitől lehet?

(Bocsi hogy hosszú lett.)


2022. júl. 6. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy nap alatt nem száradsz ki.

Mindenesetre holnap mutasd meg magad orvosnak.

2022. júl. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nyilvánvalóan betegséged van.
2022. júl. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most azóta furcsán fáj a gyomrom és furcsa érzés van a mellkasomban és fáj a lélegzetelállító vagyis inkább olyan fura, mintha nyomna valami és a mel, levegő vétel kifejejezetten fáj. Ez mitől lehet? 16/N
2022. júl. 7. 00:33
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem halsz meg! Nincsenek neked szüleid?! 16 éves vagy és a gyakorin panaszkodsz ahelyett, hogy anyádnak szólnál?

Szerintem éhezteted magad és az éhségtől fáj a gyomrod, de ez csak egy megérzés. Mért csak pár korty vizet iszol? Igyál! Ha a víz nem csúszik le, akkor teát. Ha nem az éhezéstől, akkor meg valami vírusod van, menj el a háziorvoshoz holnap. Addig meg próbálj aludni.

2022. júl. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért nem iszok mert mindig majdnem kihányom. És szóltam anyukámnak, de azt mondta hogy biztos csak a szorongás miatt van. Bár már nagyon rossz levegőt venni, mert nem tudok mélyeket.
2022. júl. 7. 01:05
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy szorongsz, de ilyen intenzív, egész napos tüneteket azért nem kéne okoznia. Ha szorongásos beteg vagy, akkor viszont pszichiáternek kell kezelnie. Nem éhezteted magad?
2022. júl. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát mióta nyár van kevesebbet eszek, de nem éheztetem magam, mert ha éhes vagyok akkor mindig eszek, csak sose iszok sokat, így mióta nyár van még kevesebbet iszok. Ja és 39.2es lázam van, de már lejjebb ment 38.4re szóval nem hiszem hogy szorongás.
2022. júl. 7. 01:29
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha ilyen lázas vagy, akkor hívd fel a háziorvosod, vagy menj el még ma hozzá. Lehet bármilyen nyári influenza vírus, de akár koronavírus is a tüneteid alapján.
2022. júl. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Kedves első válaszoló! Hétfő óta vagyok kórházban, egész vasárnap hánytam, azt hittem, hogy elég folyadékot sikerült visszapótolni. Hát nem, kiszáradtam. Én sem gondoltam, hogy egy egészséges,

normál testsúlyú felnőtt ennyi idő alatt kiszárad. Talán ma hazamehetek.

Gyógyulj meg gyorsan és menj el orvoshoz.

Üdv: 38/N

2022. júl. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!