Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak az én ismerőseim nem...

Csak az én ismerőseim nem lettek súlyos betegek / haltak meg a covid oltás után?

Figyelt kérdés
Mert az oltásparanoidoknál a facebookon mást se olvasni úton útfélen, csak hogy nekik minden ismerősük is súlyos beteg lett vagy meghalt az oltástól. De nálam valahogy egyik sem.
2022. júl. 8. 12:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
34%
Ne szold el magad
2022. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
55%
Csak a tiéd.
2022. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
56%
Menj pszichiáterhez a covid paranoiáddal. Mindenkinek jobb lesz.
2022. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
A környezetemben (nem család, hanem távolabbi ismerősök) többen is meghaltak. Családban volt, aki nagyon rosszul viselte. Persze olyan isvolt, aki szinte észre se vette.
2022. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
29%
Igen, vannak rajtad kívül is sokan, akik nem akarják meglátni az összefüggést. Senki sem szereti bevallani önmagának, hogy át lett verve.
2022. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%
Az én környezetemben senkinek nem lett semmi baja tőle. Némi hőemelkedés persze volt, mint a legtöbb egyéb oltás után is - aki oltatta már be magát felnőttként (vagy a gyerekét) bármi ellen, az tudja, hogy ez természetes reakció a szervezettől.
2022. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Hát jó, nekem a sok ismerőseim közül egy idős beteg ember volt, aki az oltás után nem sokkal meghalt. Rajta kívül mindenki köszöni szépen jól van.
2022. júl. 8. 12:34
 8/32 anonim ***** válasza:
79%
Ha a családtagjaimat veszem az összes rokonommal együtt,akkor közülük a 3/4-e elkapta,volt aki 2-szer is,de szerencsére nem halt meg egyikük se.
2022. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
80%

Nekem papám oltás után rákos lett, aztán elkapta oltás mellett a kovidot, majd el is vitte. A kettőt együtt már nem bírta a szervezete.


Nénémnek meg poszt-kovidja lett (orvos szerint is), kiújult a rákja. Egy kollégámnak áttétes, úgyszintén poszt-kovidtól.


Apám gyerekkori barátja, is rákos lett oltás után, már ő is meghalt. Neki is az orvos mondta, hogy mellékhatás.


Nekem ez már túl magas arány, ráadásul 2 különböző orvos is megerősítette, hogy a betegség vagy oltás mellékhatása :/

2022. júl. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%

#5-ös én átlettem verve! Bár nem hinném, hogy szándékos volt ez az átverés, de attól még átvertek! Miért volna nehéz ezt bevallani?

Egyébként meg mindenki azt hallja meg, amit szeretne meghallani, leginkább ezzel magyarázható szerintem!

2022. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!