Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez, mi történik velem?

Mi lehet ez, mi történik velem?

Figyelt kérdés
Még mindig tart. Egyik pillanatról a másikra, nyugodt ebéd utáni pihenés közben (itt ülve) egyszer csak elkezdtem gyengeséget érezni. Mintha zsibbadna a fejem, nyakam, és nagyon gyors a pulzusom (90 körül lehet). Légszomjam nincs, de nagyon furcsa és kellemetlen ez az érzés. Melegséget érzek a füleimtől hátrafelé, tarkótájékon.
2010. szept. 21. 13:42
 1/5 anonim válasza:
lehet leesett a vérnyomásod.
2010. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mitől? Mindig jó volt a vérnyomásom. :O (Most nem tudom megmérni.) Totál gyengének érzem magam, és nem értem.
2010. szept. 21. 13:45
 3/5 anonim válasza:
ha sokat ettél akk a vér inkább a gyomrod felé tódul kevesebb jut a többi szervedhez köztük az agyadhoz is ezért szédülhetsz! feküdj hanyatt egy kicsit, jobbat sajnos nem tudok! :s
2010. szept. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Fél óra múlva jobban lettem, és azóta se jött elő ez a furcsa rosszullét.
2010. szept. 22. 11:42
 5/5 anonim válasza:
örülök h segíthettem :)
2010. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!