Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnak is okozott ilyen...

Másnak is okozott ilyen mellékhatást a paroxat?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete kezdtem el szedni, eddig semmilyen bajom nem volt tőle, tegnap viszont nem tudtam elaludni, reggelig fetrengtem az ágyban..

Most már negyed 11 és a legkevésbé sem vagyok álmos. Kicsit aggódom emiatt...

Olvastam itt neten, hogy okozhat alvatlanságot.

Kinek van még ilyen tapasztalata?



2022. júl. 14. 22:19
 1/2 P.Petu válasza:
Szia! Én is szedek és ugyan ez volt nálam is viszont vannak még durvább mellékhatásai is ennek a gyógyszernek.. Nekem szorongásos depresszióm és inszomniam van és nekem a doki úgy írta fel a gyógyikat, hogy 2x0,5 mg xanax reggel este, illetve este egy paroxat és egy gerodorm. Na ez így nem is volt jó nekem mert a paroxat úgy beporget hogy se a nyugtató sem az altató nem hatott. Kényszeres labmozgast okozott és nem bírtam egyhelyben megmaradni + folyamatosan szexuális izgalmat érzek még akkor is ha nem is gondolok olyasmire xd ráadásul sokat is beszélek tőle néha és egy jó tanács, hogy ne hagyj ki egy napot se mert akkor kezdődnek elölről a rossz mellékhatások! 22/L
2022. dec. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.Petu válasza:
Ja és azt még elfelejtettem, hogy nagy hő ingadozást is kiválthat, nekem volt hogy percenként változott. Ezt úgy kell elképzelni, hogy egyik pillanatban még szét fagytam a másikban meg folyt rólam a víz és ez miatt folyamatosan felkeltem éjszaka is.. pedig állandó 27° körül van a lakásban! :$
2022. dec. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!