Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Magyarországon jelenleg...

A Magyarországon jelenleg használt Covid-19 elleni vakcinák közül eddig melyik produkálta a legkevesebb mellékhatást? Illetve a Pfizer-BioNTech vakcina által ritkán okozott szívizomgyulladás a Moderna vakcinájával oltottak esetében is előfordul?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2021. dec. 20. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Pfizernél és Modernánál is a szívizomgyulladás a "nagyon ritka" kategóriába tartozik, azaz kevesebb, mint 1 a 10.000 az esély rá. Ha valaki nagyon nem hiszi, annak megkeresem az Európai Gyógyszerügynökség honlapján.
2021. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Én ha nagyon muszáj lenne akkor a sinopharm-ot adatnám be.
2021. dec. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
A Sinopharmot mondta Rusvai.
2021. dec. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
A kínainak volt a legkevesebb, de a tapasztalt mellékhatások és szövődmények 99%-át eltussolták.
2021. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó. Nem tudom melyik jobb, de nekem a 2 kínaitól semmi bajom nem volt, ettől a pfizertől meg minden bajom van. Rettentő gyenge vagyok tőle, de kínait már nem adtak 3.-nak mert nem volt. Amúgy azt adattam volna be, nem ezt az új szart.
2021. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Elméletileg a Kínának. De nem tudatjuk még, hogy később mik lesznek a mellékhatások. Elvileg a Sputnikot csinálták meg viszont a legjobban. Erős és nem is igen okozhat komoly károkat.
2022. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!