Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Vakbélgyulladás?

SOS! Vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel kezdett el fájni jobb oldalt a hasam alja. Egyéb más tünetem nincs.

Szúró jellegű fájdalom, nem állandó, fel percig nem faj, majd szúr egy párat.

Vettem be nospat és algopyrint nem lett jobb.

Holnap külföldre utaznék, nagyon fontos lenne.

Lehet ez vakbel?


2022. júl. 15. 12:14
 1/6 A kérdező kommentje:

Vagy mi lehet még?

Nő vagyok, menszesz után, elvileg peteérésem nincs.

2022. júl. 15. 12:14
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idő után már jelentkeztek volna egyéb tünetek (hányinger, székelési inger, széklet nélkül, hőemelkedés). Ismerősöm pont nemrég járt úgy, hogy reggel fájni kezdett neki, estére már nagyon szarul lett, bement a kórházba, várt 12 órát, mire megvizsgálták, addigra már perforált.


Vesekő?!

2022. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a tegnapi,írtuk többen is,hogy hívd fel az ügyeletet ha aggódsz/ romlik/ egyéb tünet jelentkezik. 2 napja kínlódsz és itt várod a csodát. Ha van is itt orvos,nem lát beléd. Menj be akkor a körzeti SBO-ra és csinálnak egy labort és egy ultrahangot ha úgy látja az orvos,hogy érdemes.
2022. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj orvoshoz, ügyeletre. Jobb megnézetni, mint hogy utazás során legyél rosszul.
2022. júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosok nyaralnak és a Balaton közepéről nem fognak a gyakoris hipochondereknek válaszolgatni. Ha valóban betegnek érzed magadat, akkor elmész orvoshoz és lemondod az utazást. Ha annyira nem vagy beteg, akkor meg ne nyafizz, hanem menj el a gyógyszertárba, kérj segítséget az útipatika összeállításához és jó utazást!
2022. júl. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Menjetek az ügyeletra

Alhasi fájdalommal

TILOS

Viccelni

Az nagyon komyoly

Nekem pont elsején szedték ki a vakbelemet

2023. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!