Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék részt venni...

Hogyan tudnék részt venni elsősegély tanfolyamon?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és elgondolkodtam hogy igazából ha valaki elájul vagy félrenyel valamit akkor nem nagyon tudom hogy mit is kéne vele csinálnom és félek hogy tehetetlenül kéne végignéznem egy szenvedést

Szóval arra gondoltam hogy egy ilyen tanfolyamot megcsinálnék. Úgyis kell jogosítványhoz bár azt nem biztos hogy akarok majd

Ilyenen hogyan tudok részt venni? Ha pénzbe kerül akkor kb mennyit kéne rászánnom?



2022. júl. 15. 20:20
 1/2 anonim válasza:
Rengeteg városban szerveznek ilyen tanfolyamokat. Szerintem kérdezd meg a hozzád legközelebbi mentő, vagy tűzoltó örsöt. Ők nagyon szívesen segítenek neked ilyen helyet taláni. Nézz körbe az internete is, bár ott szűkítésként a lakóhelyed városát is figyelembe kell venned.
2022. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb 15 000 ft nekem most ami lesz, csak ez jogsi miatt lesz és autós iskolából küldenek, így részleteket nem tudok írni
2022. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!